הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
13 דירוגים
3.7
ממוצע
1
3
2
0
3
2
4
1
5
7
0
קורות יער פרא 1: יער פרא
קולין מלוי
להשאלה

קורות יער פרא 1: יער פרא

קולין מלוי
להשאלה

דרג ספר זה מתוך 5
13 דירוגים
3.7
ממוצע
1
3
2
0
3
2
4
1
5
7
0
39 
39 
סדרה:‎ קורות יער פרא - 1
גודל (עמ'): 532
מו"ל: מודן הוצאה לאור

תקציר

כאשר להקת עורבים חוטפת את אחיה התינוק, פרו מקיל מחליטה לעשות הכול כדי להחזירו הביתה. היא יוצאת השכם בבוקר על אופניה אל "הסבך הבלתי־עביר", יער סבוך ופראי המשתרע לצידה של פורטלנד שבאורגון, עיר מגוריה, תוך שהיא מתעלמת מכך שאיש מעולם לא נכנס אל הסבך, או לפחות לא חזר משם כדי לספר על כך.
כשהיא נכנסת אל "הסבך הבלתי־עביר", היא מגלה עולם נסתר וקסום, שופע יצורים מופלאים, המכונה "יער פרא". מה שמתחיל כמשימת חילוץ הרפתקנית הופך למסע מכונן עבור פרו והיא נאלצת, בעל כורחה, לקחת חלק במזימות אפלות בין יצורים תוקפניים לבני אדם שלווים, ולגייס את כל הכוח והתושייה הטמונה בתוכה כדי להציל את עצמה, ואת יער פרא.
יער פרא הוא מיזוג של פנטזיית הרפתקאות עם סיפור התבגרות, שיעניק לכל קורא צלילה מענגת לעולם של קסם.
המשך קריאה
  • ISBN: 2000528416
  • גודל (עמ'): 532
  • מו"ל: מודן הוצאה לאור
  • Publishing Date: 01/01/2013
  • שם המחבר: קולין מלוי
  • תורגם ע"י: איֶלת אטינגר
  • זמין להשאלה: כן

ביקורות


"'יער פרא' הוא ספר ילדים נפלא - מלא דמיון והומור ומאויר לעילא. הוא מכיל את אחת הסצנות הנהדרות שקראתי באיזשהו ספר בזמן האחרון (ארמוז רק שהיא כוללת פקיד חסר סבלנות ועשרות חיות ואנשים חסרי סבלנות לא פחות). אחד הדברים הנפלאים בו ביותר הוא הקשר ההדוק בין היצירה המוזיקלית של מלוי והספר אותו הוא כתב- שירי להקת The Decemberists מהווים פס קול מושלם לספר - שירים שמחים, מתוחכמים, חורפיים ומלאי קסם. בהתאם לעובדת היותו של מלוי מוזיקאי, הספר מכיל לא מעט שירים, וכאן יש לציין את עבודת התרגום הנהדרת של אילת אטינגר ואוהד זהבי שתרגמו את הספר באופן קולח ומלא חן. אין לי ספק, בתור ספר הילדים הראשון שקראתי זה שנים, "יער פרא" מימש את הציפיות שלי ממנו בכבוד ואני מחכה בשקיקה לקרוא את שני הספרים הבאים בסדרה."
- יער, בלוג התרבות השיתופי "אנשי הספר", 2013

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא או הירשמו