הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
1 דירוגים
1
ממוצע
1
1
2
0
3
0
4
0
5
0
0
פיתויים מתוקים

במקום 117  111.2 

פיתויים מתוקים


דרג ספר זה מתוך 5
1 דירוגים
1
ממוצע
1
1
2
0
3
0
4
0
5
0
0

במקום 117  111.2 

במקום 117 

במקום 117 

  • פיתויים מתוקים 1: פיתויים ונישנושים
  • פיתויים מתוקים 2: ציפיות וציפויים
  • פיתויים מתוקים 3: ספקות וסיפוקים
סדרה:‎ פיתויים מתוקים
מו"ל: סתיו הוצאה לאור

תקציר

פיתויים ונשנושים

לקלייר לא היה הרבה מזל בחייה (אלא אם כן להיכנס להיריון מהבחור הראשון והיחיד ששכבה איתו נחשב מזל). היא אם חד הורית לגאווין, ילד מתוק (בעיקר כשהוא ישן), סקרן (מדי) ובעל שפה עשירה מאוד (בניבולי פה).
החלום של קלייר הוא לפתוח מקום שבו תוכל לתת ביטוי לכשרונה בהכנת שוקולד. לצורך כך היא מתחילה לעבוד עם חברתה הטובה במכירת צעצועים (ולא של ילדים) במקביל לעבודה כברמנית בלילות.
קרטר עובר עם חברו הטוב לעיירה לצורך עבודה. לתדהמתו, בבר השכונתי עובדת אשת חלומותיו. הוא לא באמת זוכר את פרצופה (יותר מדי אלכוהול ומעט מדי מבטים חודרים), אבל זוכר בוודאות את הריח שלה (כן כן, הריח). לאחר שנים שחיפש את ריח השוקולד בכל חנות בשמים לנשים (וגם ניסה לרחרח נשים אקראיות), הוא סוף סוף מגיע אל השלווה ואל הנחלה.
האם רק למצוא את האישה הריחנית זה מספיק?
למרות שקרטר מזועזע (וקצת בצדק) מהסיטואציה, וקלייר מבוהלת (אחרי הכול, חיי המין שלה הסתכמו בערב אחד או שניים) ‒ הצמד יעשה כל שביכולתו כדי להגיע לסוף הטוב שלהם.

ציפיות וציפויים

קרטר, קלייר וגאווין הקימו משפחה קטנה ומאושרת.
כמוהם, גם חבריהם, מתחתנים, מתבגרים ומוכנים להתמודד עם העתיד ‒ או שלא.
אם חשבתם שקרטר וקלייר סיימו עם האתגרים, טעות בידכם, הטלטלות שלהם רק התחילו.
מסיבות רווקות פרועות שיוצאות משליטה, התמכרויות לפורנו, משחקי כדור לא שגרתיים, הצעות נישואים נפוחות, ובני משפחה שיגרמו לכם להסמיק ממבוכה, הם רק חלק מהמהמורות שמצפות להם בדרך. העובדה שחבריהם רוצים לדעת הכל ומתערבים באופן בלתי פוסק בחייהם לא תורמת גם היא, וקרטר וקלייר מטילים ספק בחוזק הזוגיות שלהם, וחוששים שלא יצליחו לקבע אותה באזיקים, גם לא באלו המרופדים.
האם הקשר בין השניים יקרוס או ישרוד את תלאות החיים ויוכיח אחת ולתמיד שלפעמים סוף טוב מהאגדות אכן יכול להתחיל בפינג פונג בירה?

ספקות וסיפוקים

במשך שנים היו דרו וג'ני מושא לקנאה בקרב חבריהם בכל הנוגע לחיי המין שלהם. טוב, אולי נכון יותר לומר מושא לבחילה. אבל עכשיו, עם שני ילדים קטנים וחיים ללא הפסקה, לראשונה דרו וג'ני לא נמצאים באותו עמוד (וגם לא על אותה נדנדה) כשזה מגיע לחדר השינה.

לנגד עיניו של דרו ניצבת מטרה אחת ‒ להחזיר את אשתו להיות שובבה. ג'ני לעומתו תעשה הכול, אבל הכול, בשביל לקבל שנת לילה מלאה.

קרטר, קלייר, ג'ים וליז רוצים לעזור לזוג להחזיר את הניצוץ לחיי הנישואים, ולשם כך הם נותנים לזוג עצות שימושיות (שעלולות להוביל לגירושים).

האם יצליחו דרו וג'ני להחזיר את האהבה הדביקה לזוגיות, או שניסיונותיהם לעשות זאת יסתיימו גרוע יותר מאותו מקרה שבו מרחה ג'ני את דרו בדבש והוא נדבק לגזע עץ?

בחלק השלישי והאחרון של הסדרה 'פיתויים מתוקים' ההומור מגיע לשיאו. דברים שכולם חווים במערכת היחסים הזוגית שלהם יהפכו קיצוניים יותר ויגרמו לכם לצחוק בלי שליטה, כי אם לומר את הדברים עם יד על הלב, אין זוג שזה לא קרה לו.

  • ISBN: 50252
  • מו"ל: סתיו הוצאה לאור
  • Publishing Date: 05/12/2019
  • שם המחבר: טארה סיווק
  • תורגם ע"י: ענת צימט

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

Only registered users can write reviews. Please, log in or register