הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
6 דירוגים
3.7
ממוצע
1
1
2
0
3
0
4
4
5
1
0
עולמטה 2: גרגור ואימת האבדון
להשאלה

עולמטה 2: גרגור ואימת האבדון

סוזן קולינס
להשאלה

דרג ספר זה מתוך 5
6 דירוגים
3.7
ממוצע
1
1
2
0
3
0
4
4
5
1
0
37 
37 
סדרה:‎ עולמטה - 2
גודל (עמ'): 240
מו"ל: כנרת זמורה ביתן דביר

תקציר

חודשים נפלו מאז נפילתו של גרגור אל עולמטה, והוא נשבע שלא יחזור לשם לעולם. אבל לגרגור נועד תפקיד מפתח בנבואה נוספת על עכברוש לבן ומאיים המכונה "האבדון".
בני עולמטה יודעים שיש רק דרך אחת להחזיר את גרגור אל הארץ התת קרקעית: עליהם לחטוף את אחותו הקטנה, נעלולה.
במסע ההרפתקאות החדש יפגוש גרגור שוב את העטלף שלו ארס ואת הנסיכה המרדנית לוקזה. אם לא יצליחו במשימתם - חייו וחיי עולמטה כולו, עלולים להתהפך.
המשך קריאה
  • ISBN: 978-965-552-784-1
  • גודל (עמ'): 240
  • מו"ל: כנרת זמורה ביתן דביר
  • Publishing Date: 01/03/2014
  • שם המחבר: סוזן קולינס
  • תורגם ע"י: יעל אכמון
  • זמין להשאלה: כן

ביקורות


"הוצאת כנרת זמורה-ביתן הוציאה את 'גרגור ואימת האבדון', ספר ההמשך ל'גרגור והנבואה האפורה'. כמו קודמו, גם הספר החדש נראה מזמין להפליא, עם כריכה יפהפייה ומזמינה, עליה ציור מופלא של ויויאן טו, שמבטיח דבר אחד: הרפתקה! באופן כללי, אני ממליץ בחום לכל מי שאוהב את אמנות האיור לגלוש לאתר הבית של ויויאן טו ולהקדיש את הזמן על מנת להתפעל מאיוריה הנפלאים ומעוררי הדמיון.


"העלילה, עצמה, נשמעת מבטיחה. למרות התוואי הגנרי בו בחרה קולינס ללכת, ישנם מספר דברים המבדילים את סדרת עולמטה מסדרות פנטסיה אחרות. ראשית, גרגור אינו 'גיבור בעל-כורחו בכאילו'. הוא באמת לא רוצה לצאת להרפתקאות. שנית, יש לו סיבה: עולמטה הוא עולם פנטסטי יוצא דופן, מן הבחינה שהוא לא סימפטי כלל ועיקר, ולמעשה, הוא די מסוכן. כמו כן, כפי שהעיר אחייני – אין בעולם הזה גמדים, או פיות, או כל אחד מן היצורים שהקורא המנוסה רגיל למצוא בספרי פנטסיה. את מקומם של אלה תופסים עטלפים, עכברושים ואפילו מקקי ענק טובי-לב. כך, קולינס מאתגרת את הקוראים ואת דמיונם לאמץ אל חיקם גיבורים, נבלים ודמויות תומכות-עלילה מסוג שונה."


"הספריה הפנטסטית", 2014

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא או הירשמו