הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
15 דירוגים
4.7
ממוצע
1
0
2
1
3
0
4
2
5
12
0
סוד הגן הנעלם
פרנסס הודג'סון ברנט
להשאלה

סוד הגן הנעלם

פרנסס הודג'סון ברנט
להשאלה

דרג ספר זה מתוך 5
15 דירוגים
4.7
ממוצע
1
0
2
1
3
0
4
2
5
12
0
35 
35 
סדרה:‎ הרפתקה
גודל (עמ'): 304
מו"ל: אוקיינוס

תקציר

מרי לנוקס היא ילדה עשירה ומפנקת הגדלה בהדו ומטפלת על ידי משרתים. כשמגפת כולרה לוקחת ממנה את שני הוריה, נשלחת מרי היתומה אל אחזת דודה, מר קרייבן, במחוז יורקשייר שבאנגליה.
הילדה הבודדה יוצאת לשוטט בין גני האחזה הקודרת ומגלה במקרה מפתח ישן קבור באדמה. המפתח פותח דלת לא רק אל גן סודי וקסום שהזנח במשך שנים רבות, אלא גם אל לבה הסגור של מרי. היא מתידדת עם קולין, בן דודה החולני, ועם דיקון, ילד טבע מקומי שמדבר עם חיות, וביחד מפיחים שלושתם חיים בגן הנעלם ולומדים להכיר את כחם המרפא של הטבע, של הידידות ושל כח הרצון.
הספר סוד הגן הנעלם פרסם לראשונה בשנת 1911 ומאז ועד היום נותר אחד מספרי הילדים והנוער האהובים בעולם, יחד עם ספריה הנוספים של פרנסס הודג'סון ברנט, "לורד פונטלרוי הקטן" ו"נסיכה קטנה", שאף הוא יצא במסגרת סדרת הרפתקה. אנחנו שמחים להגיש לכם את ספורם מעורר ההשראה של מרי לנוקס והגן הנעלם שלה בתרגום חדש וקולח פרי עטה של הסופרת הגר ינאי.
המשך קריאה
  • ISBN: 2000529338
  • גודל (עמ'): 304
  • מו"ל: אוקיינוס
  • Publishing Date: 01/01/2014
  • שם המחבר: פרנסס הודג'סון ברנט
  • תורגם ע"י: הגר ינאי
  • זמין להשאלה: כן

ביקורות

הסיפור הקלאסי והכובש, שמעבר לתום הילדותי יש בו הרבה יותר מכפי הנראה לעין.
מרי לנוקס, שנולדה וגדלה בהודו הנתונה תחת הכיבוש הבריטי, מאבדת את שני הוריה - קצין אנגלי ואשתו ההדורה במגפה האיומה. היא נשלחת כאילו הייתה חבילה להתגורר באחוזה של דודה באנגליה.
עד מהרה היא מגלה כי ביתו אפוף סודות, מלא בדלתות נעולות, אגפים אסורים וחומות בצורות המסתירות גן היפהפה שהדרך אליו אבודה כבר שנים רבות.

בזו אחר זו מסירה מרי את שכבות המסתורין מעל האחוזה, ובה בעת מפרקת את חומות ההגנה שבנתה סביב ליבה שלה, וכמו הטבע באביב של יורקשייר – כך גם מרי מתחילה לפרוח ולהתעורר לחיים.

שימו לב: לא לילדים בלבד!! מבוגרים עשויים ליהנות מן הספר כפל כפליים!

לסקירה המלאה

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא או הירשמו