הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
30 דירוגים
3.7
ממוצע
1
3
2
3
3
6
4
5
5
13
0
סדרת תחרה וצבע

במקום 160  152 

סדרת תחרה וצבע


דרג ספר זה מתוך 5
30 דירוגים
3.7
ממוצע
1
3
2
3
3
6
4
5
5
13
0

במקום 160  152 

במקום 160 

במקום 160 

סדרה:‎ תחרה וצבע
מו"ל: א(ה)בות

תקציר

טרילוגיה אירוטית מטלטלת, המעניק הצצה נדירה על החיים בקצוות, העליות, המורדות, וסערות הנפש שהחיים מזמנים. זהו סיפור על התמודדות, אהבה, והזכות לחיות. טליה בלום היא בלוגרית ישראלית שטסה ללונדון, נאבקת בהפרעות אכילה ודיכאון, ומתעדת בבלוג את חייה . כשהיא פוגשת את בן סטורם היא חווה את כל תחושות שמעולם לא ידעה כמובן, אהבה עמוקה ועזה, המטלטלת את כל ישותה, שגם כך לא נהנתה מיותר מדי יציבות... שדים מן העבר שלו ומן העבר שלה קמים עליהם לכלות את אהבתם... האם יוכלו להם? הסדרה "תחרה וצבע" היא אחת הסדרות הישראליות הפופולאריות והנערצות ביותר.
  • ISBN: 50007
  • מו"ל: א(ה)בות
  • Publishing Date: 18/12/2013
  • שם המחבר: אילת סווטיצקי

ביקורותאמנות מתעלת את הכאב – בין אם מדובר בכתיבה או בציור, הבעה עצמית לסוגיה יכולה להוות פורקן כאשר הכאב שמרגישים גדול מכדי להכילו.

מעבר ליחסים הסבוכים שלה עם עצמה ועם בן סטורם, הגבר הבריטי הנאה שמסתיר בשרוול סודות רבים משלו, מנהלת טליה בלום מערכת יחסים גם עם דרכי ההבעה העצמית שלה – הציור שלה וכמובן הבלוג. הבלוג החושפני והסקסי של טליה הולך וצובר קוראים. הכתיבה, כמו האוכל והסכין, הם ידיד ואויב עבורה. הם מקור לנחמה ולכאב, הם התמכרות, הם החיים עצמם.

האנונימיות של הבלוג מאפשרת לטליה לחשוף את עצמה כפי שמעולם לא עשתה קודם לכן. הכתיבה משחררת אותה מהכבלים של העבר, אבל מהר מאוד היא מגלה שכדי להמציא את עצמה מחדש היא תצטרך לגלות את עצמה קודם.

הכתיבה שלובה בחייה של טליה לבלי הפרד, ובכך חושפת אמירה מעניינת מאוד של המחברת על מקומה של הכתיבה בחיים שלנו אנו ועל כוחה ההרסני והמרפא של המילה הכתובה.

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

Only registered users can write reviews. Please, log in or register