הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
9 דירוגים
3.4
ממוצע
1
2
2
2
3
0
4
0
5
5
0
מן החוץ אל הפנים
להשאלה

מן החוץ אל הפנים

לירן קורן
להשאלה

דרג ספר זה מתוך 5
9 דירוגים
3.4
ממוצע
1
2
2
2
3
0
4
0
5
5
0
חינם
חינם
מו"ל: לירן קורן הוצאה לאור

תקציר

לא מדובר בעוד סקירת כללית על השקעות נדל"ן או ספר למוטיבציה. מדובר במדריך מפורט שייקח אתכם יד ביד כדי להסביר איך אפשר לבנות אימפריית נדל"ן של מיליוני דולרים, מהצעד הראשון.
אין כל קשר בין מזל או תקציב עתק ובין השקעה מוצלחת בנדל"ן ומכירה מהירה של נכסים. מדובר בכישורים שכל אחד יכול לרכוש... אז תנו לי לחסוך לכם שנים רבות של למידה וגם עשרות אלפי דולרים על הדרך.


אני אתייחס אליכם בדיוק כמו שאני מתייחס ללקוחות שלי ואוביל אתכם בנבכי הפרטים הקטנים ביותר, החל מהכנה למכרזים ועד לסגירת עסקה. אתם תזכו להציץ לנתונים אמיתיים המבוססים על עשרות עסקאות שאני מבצע בהווה בתוך השוק המודרני ולא על סמך סיפורי גבורה מהעבר.


בין אם אתם משקיעים שרק עכשיו נכנסו לתחום עם כמה שקלים ששמרתם ליום סגריר או סוכן נדל"ן המייצג קרן של מאות מיליוני דולרים, המפתח להצלחה מתמשכת בתחום הזה הוא היכולת לזהות היכן מוסתר ההון בשוק של נדל"ן מחוץ לשוק לפני כל אחד.


וזה בדיוק מה שאני אלמד אתכם לעשות מהר יותר, זול יותר וחכם יותר מכל מנהל השקעות אחר בשוק.


הלקוחות שלי מכנים אותי "גורו" ו"ילד פלא" והמתחרים שלי מעדיפים לכנות אותי בשמות פחות מחמיאים, אבל האמת היא שאין לי שום חוש שישי. אני יכול ללמד כל אחד את הסודות שלי תוך שעות. אז למה לא בעצם? יש מקום לכולם בשוק כדי שכולם יוכלו להרוויח ממנו, בגדול. אז למה לא ליהנות גם בדרך?


בעזרת הפנמה של השיעורים שאני כבר למדתי בדרך הקשה וסודות מתוך תוככי תעשיית הנדל"ן ממש מעבר לפינה, כל שאתם צריכים הוא משמעת עצמית ונכונות לעבודה קשה כדי להפוך כמה שקלים למיליונים תוך כמה שנים. למזל אין תפקיד פה והכישורים הנחוצים מצויים ממש במרחק לחיצת כפתור.


אז מה בדיוק עוצר אתכם מלשלוט בשוק הנדל"ן שלכם?


לירן קורן הוא צייד הון נלהב המשקיע בנדל"ן מסחרי ובנדל"ן למגורים, ומנהל נכסים בפלורידה לעשרות לקוחות מרוצים כאשר הוא לא מייעץ לקרנות השקעה בנדל"ן ולמנהלים.
הוא המייסד השותף והנשיא של Luxury Property Care אבל הוא נהנה מאימון קרוספיט איכותי או מטיולים לכל מקום בערך, בדיוק כמו שהוא נהנה מעיבוד נתונים.
בנוסף, הוא אוהב לטפח סדנאות וקורסים מקוונים מובילים בתחום השקעות הנדל"ן כשיש לו זמן. תוכלו למצוא מידע נוסף ב-www.lirankoren.com

  • ISBN: 200520-1000
  • מו"ל: לירן קורן הוצאה לאור
  • Publishing Date: 20/05/2020
  • שם המחבר: לירן קורן
  • זמין להשאלה: כן

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא או הירשמו