הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
0 דירוגים
0
ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
0
5
0
0
דואט החיים בסיאטל

במקום 88  83.6 

דואט החיים בסיאטל


דרג ספר זה מתוך 5
0 דירוגים
0
ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
0
5
0
0

במקום 88  83.6 

במקום 88 

במקום 88 

  • סיאטל 5: החיים בסיאטל א
  • סיאטל 6: החיים בסיאטל ב
גודל (עמ'): 374
מו"ל: אדל

תקציר

החיים בסיאטל חלק א'

"אני עושה טעות?" לחש מעל קול המים הזורמים.
לא הייתה לי אפשרות להתייחס לדבריו כי לא הייתי בטוחה למה התכוון. קיילן ראה את הבעת פניי האבודה והבהיר: "לעשות את האלבום, לצאת לסבב הופעות. האם זו טעות?" החדר התמלא אדים. ירדתי מהדלפק. קיילן אחז בידי כשנעמדתי מולו. "כל מה שאני רוצה אלה חיים שקטים איתך," המשיך, "ואני חתמתי על חיים לא שקטים במיוחד."


כשהלהקה מצליחה ובגדול, קירה וקיילן צריכים לשאול את עצמם האם אהבתם זה לזה תוכל לשרוד תחת הלחץ המתמיד של החיים תחת אור הזרקורים? החברות שיצרו, בני המשפחה החדשים שגילו והחוויות שבהן התחשלו ימלאו תפקיד משמעותי בניסיון שלהם לנווט את דרכם במים הסוערים שמתלווים לפופולריות שהלהקה הולכת וצוברת.

מנהל תאב בצע שאין לו בעיה לרמות ולשקר, כוכבת פופ שתעשה הכול כדי לשמור על מעמדה בצמרת וקרקס תקשורתי מתמשך של שקרים, הם רק חלק מהמכשולים שאיתם האוהבים ייאלצו להתמודד אם הם רוצים שיהיה להם סיכוי להישאר יחד.

החיים בסיאטל חלק ב'

הוא התיישב לידי על קצה המזרן. הראשים שלנו נגעו בשולי הדרגש שמעלינו. פניו התרככו בהבעת צער. "אני כל־כך מצטער," הוא לחש, "על כל הכאב שגרמתי לך."
עיניי התלחלחו. "על כל הכאב שגרמת לי? אני זו שקרעה את ליבך והחזירה לך אותו קרוע לגזרים."
קיילן גיחך. "עדיין לא הגעתי לחלק הזה בסיפור. אני עדיין בחלק שבו אני מתנהג כמו חתיכת חרא."

הלהקה של קיילן, 'די־בגס', עושה את הבלתי ייאמן וכובשת כל פסגה אפשרית. קיילן יפה התואר כובש את הבמות מדי לילה לצד כוכבת הפופ סיינה, מככב מעל שערי העיתונים ומתראיין מעל גלי האתר, ובעוד העולם כולו מאמץ אל ליבו את הרומן הבדוי בין קיילן לסיינה, קירה זוכה למעמד ה'אישה האחרת', זו שאחראית לפרידה של הזוג המלכותי, ושנאת המעריצים מופנית כלפיה. קיילן וקירה ידעו מההתחלה שלתהילה יש מחיר, אבל האם הם יצטרכו כעת לשלם את המחיר הכבד מכול?

 

  • ISBN: 50277
  • גודל (עמ'): 374
  • מו"ל: אדל
  • Publishing Date: 15/03/2020
  • שם המחבר: אס. סי. סטפנס
  • תורגם ע"י: אורלי אגרנט

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא או הירשמו