הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
0 דירוגים
0
ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
0
5
0
0
אמא הודו, אבא ישראל
להשאלה

אמא הודו, אבא ישראל

מבחר כותבות
להשאלה

דרג ספר זה מתוך 5
0 דירוגים
0
ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
0
5
0
0

במקום 19 

12.4 

במקום 19 

12.4 

מו"ל: איפאבליש ePublish - הוצאה לאור

תקציר

אנו קבוצה של נשים (וגם גברים), שכתבה סיפורים אמיתיים על מה שהיה, ועל מה שמעולם לא סופר בקהילתנו. הספר שלנו "אמא הודו, אבא ישראל" מביא את הקסם והססגוניות שהיו בחברה שלנו, וגם את האכזריות שפגשנו בחיינו. כתבנו בכנות, לא התביישנו לספר על האופן שבו לא פעם הגברים ניצלו ודיכאו את הנשים, אבל גם לא הסתרנו את הרוע של הנשים, כשהיה. חמישים הסיפורים פורשים בצבעוניות נועזת את דמותה של האישה והאנשים מקהילת בני ישראל ויהודי קוצ'ין מהודו. 

את האסופה פורצת הדרך, ליקטה וערכה אילנה שזור (לשעבר סוגבקר). המספרות: אביבה מילר, אוסנת אהרון-אַנִידְגָ'ר, אופיר מלכי, איריס אליה כהן, אנני בנימין אהרון רוֹהֶקֶר, אילנה פֶּנְקֶר, אילנה קרולקאר, אילנה שזור, אליעז דנדקר, אסתר אברהם, דורית פֶּנְקֶר, דינה דיאנה זאב, טובה קשטיאל אהרון, ירדנה צינצ'ולקר, מולי מלקאר מרגרט ריימונד, נעמי דנדקר, ניסים מוזס, סימה ראובן דנדקר, סופי יהודה, רבקה בִּינְגֶ'קֶר, רבקה ישראל, רינה פושקרנה, שולמית בֶּלְקֶר, שרון אברהם ויס, שרה פֶּנְקֶר.


אילנה שזור היא מספרת סיפורי מציאות ופלא, בת לקהילת הבני ישראל מהודו. אילנה יזמה את איסוף הסיפורים במסגרת ניהול בית ספר לנשים באזור רמלה-לוד. היא הפיקה את הספר בעברית וגם באנגלית.


אילנה היא אמנית חברתית ויזמית, שכתיבתה נושאת תקווה לחברה הוגנת ובריאה יותר. זהו ספר שני אחרי הספר " איצ'יקדנה שוברת שתיקה", שיצא לאור בהוצאת בימת קדם ב-2012.

המשך קריאה
  • ISBN: 978-965-572-406-6
  • מו"ל: איפאבליש ePublish - הוצאה לאור
  • Publishing Date: 25/09/2017
  • שם המחבר: מבחר כותבות
  • זמין להשאלה: כן

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

Only registered users can write reviews. Please, log in or register