הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
0 דירוגים
0
ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
0
5
0
0
אהבה במזל טלה
להשאלה

אהבה במזל טלה

דפנה שלו
להשאלה

דרג ספר זה מתוך 5
0 דירוגים
0
ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
0
5
0
0

במקום 35 

17.5 

במקום 35 

17.5 

גודל (עמ'): 250
מו"ל: ספרי ניב

תקציר

"הייתי אדם שהולך. הולכת כל יום לעבודה, הולכת בעבודה, הולכת חזרה הביתה. הולכת בשבת ברחבי הארץ, ובחופשים, ברחבי העולם. ללכת כמה שיותר רחוק, לראות נופים כמה שיותר פראיים, להרגיש את החיים דרך הרגליים. ופתאום, אני במיטה. בלי הודעה מוקדמת של גיל מתקדם או היסטוריה משפחתית הפכתי ל"חולה". בסוכות אני בטְרֵק בפירנאים הספרדיים, שמונה ימים עם תרמיל על הגב, מטפסת לקרחון הגדול מסתכלת על החיים מגובה ארבעת אלפים מטרים, ובדיוק חודש אחר כך אני במיטה בבית החולים, מתחילה מסע אחר לחלוטין, מסע שלא רציתי בו ולא תכננתי אותו, שהִכה בי כמו כדור שלג במפולת שלגים, ישר בבטן הרכה".

כך כתבתי ביומני באביב 2019. 'אהבה במזל טלה' מתאר את סיפורי האמיתי, סיפור חיים של בת רופאים אמריקאית שהתחתנה עם רפתן, עבדה כיועצת ארגונית וכמרצה לפסיכולוגיה ויצאה לחיים חדשים, לגמרי לבדה.

בעזרת סיפורי אהבה חבויים במגירות שלושים שנה, מכתבי אהבה מהבוידם ותיעוד מדויק של השנתיים האחרונות, עד ימי הקורונה, אני מתארת את המסע הפנימי שעברתי בעקבות מחלה נדירה שריתקה אותי למיטה למשך חודשים, בעיצומם של ניכור ממושך מצד שלושת בניי, גירושים קשים ומשפטים נגדי ונגד אימי מצידם, עד התאוששות המוגדרת כנס רפואי, התאהבות בנפש התאומה שלי וחזרת הבנים לקשר חם ואוהב איתי- כל זאת בשנה אחת.

תיעוד נדיר זה של אישה במסעה אחר האהבה, קובץ יחד לספר סקסי, משעשע ומתעתע. כולי תקווה שסיפורי יעורר השראה ואמונה ביכולת שלנו ליצור מציאות מלאה באהבה, להתמודד עם כל קושי ואתגר, ולזכור שמתחתית התהום עולה קול הגאולה.

  • ISBN: 1272-741
  • גודל (עמ'): 250
  • מו"ל: ספרי ניב
  • Publishing Date: 14/12/2020
  • שם המחבר: דפנה שלו
  • זמין להשאלה: כן

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא או הירשמו